O Fleet Derby

 

FLEET DERBY 2014 je odborná anketa určená pro flotilové manažery, obchodní ředitele, majitele firem zodpovědných za zprávu a obnovu vozového parku.

 

Fleet Derby volí nejlepší flotilová auta, služby i produkty

Vydavatelství Institut Fleet Managera se snažilo od roku 2010 prosadit volbu flotilového auta roku v rámci nezávislé odborné ankety Auto roku v ČR organizovanou Klubem motoristických novinářů (KMN). Zájem KMN rozšířit anketu o flotilové auto roku zde byla. Další přípravné kroky však skončily sloučením ankety KMN s anketou pořádanou SDA a SAP. Přesto existuje stále šance, takovou anketu prosadit. Z pohledu velkého počtu spolupořadatelů (KMN, KMP, SDA, SAP) je to ale běh na dlouhou trať. Rozhodli jsme se proto nezávislou volbu flotilového auta roku zorganizovat sami pod názvem FLEET DERBY. Našim cílem je maximální transparentnost volby a inspirování systémem, který funguje v české a evropské anketě Auta roku.

 

Objektivita zaručena

Organizátorem ankety FLEET DERBY 2014 je magazín Business Car, který vydává společnost Institut Fleet Managera s.r.o. Spoluorganizátorem ankety je reklamní agentura IKSS AGENCY. Smyslem nestranné ankety Fleet Derby je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby.

Hlavní důraz je kladen na transparentnost soutěže, kterou pro magazín Business Car organizuje smluvní agentura, se kterou se podepisuje spolupráce pouze na jeden rok. Všechna hlasování jednotlivých porotců odborné poroty budou zveřejněna na internetu, čímž se vyloučí možnost jakékoli manipulace s hlasovacími lístky.

Nominace flotilových automobilů, produktů a služeb začíná vždy 1. března. Výběr nejlepších flotilových automobilů probíhá jak prostřednictvím internetového hlasování (od 1. června do 31. října), tak na základě rozhodnutí odborné poroty.

Součástí ankety Fleet Derby je také výběr nejlepších služeb a produktů určených pro flotilový trh. O vítězích v těchto kategoriích rozhoduje pouze odborná porota.

Vítězové ankety FLEET DERBY budou známi na konci listopadu. Seznam vítězů bude publikován na internetových stránkách a v magazínu Business Car.

Prezentace ankety automobilů a produktů/služby roku proběhne u vybraných mediálních partnerů v tištěné i internetové podobě.